Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii cazare si masa cantonament
- Număr anunț
- DA41003847
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
- Furnizor / câștigător
- PADAFLORA S.R.L. (CUI 15700967)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.838,24 RON
- Valoare atribuită
- 29.838,24 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:26
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.838,24 RON
din 29.838,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro