Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HONDA 10W30 600ML 4T
- Număr anunț
- DA41003703
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,88 RON
- Valoare atribuită
- 33,88 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:17
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,88 RON
din 33,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro