Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica-papetarie

Număr anunț
DA41003675
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF.ANDREI" SLOBOZIA (CUI 13533102)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA PENTRU PROTECŢIA PERSOANELOR CU HANDICAP PETAL (CUI 31647857)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.102,48 RON
Valoare atribuită
5.102,48 RON
Data publicării
17.08.2026 14:15
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.102,48 RON

din 5.102,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.