Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Service retea calculatoare, servere, imprimante
- Număr anunț
- DA41002542
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR NR.25 BRASOV (CUI 29379213)
- Furnizor / câștigător
- FRACTAL STUDIO SRL (CUI RO16351857)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.540 RON
- Valoare atribuită
- 3.540 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:57
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.540 RON
din 3.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro