Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru nutritie enterala GASTROSTOMĂ

Număr anunț
DA41002337
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Furnizor / câștigător
MEDDO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO16097253)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
17.08.2026 12:45
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.