Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 Diverse articole (Rev.2)39830000-9 Produse de curatat (Rev.2) 39830000-9 Produse de curatat (Rev.2
- Număr anunț
- DA41002006
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE VICTOR GIULEANU (CUI 10065309)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.215,37 RON
- Valoare atribuită
- 13.215,37 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:20
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.215,37 RON
din 13.215,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro