Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZIȚIE GAZ PETROLIER LICHEFIAT
- Număr anunț
- DA41001784
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA DUDESTI (CUI 4342766)
- Furnizor / câștigător
- CRISTEF GASS COMPANY SRL (CUI RO31821120)
- Cod CPV
- 09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.920 RON
- Valoare atribuită
- 16.920 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:06
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.920 RON
din 16.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro