Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sample Cup HD PE, cod produs S050/3, set de 500 de buc.
- Număr anunț
- DA41001574
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.512 RON
- Valoare atribuită
- 5.512 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:53
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.512 RON
din 5.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro