Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Montaj 4 camere Gradinita Iclod.
- Număr anunț
- DA41000768
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ICLOD (CUI 18017161)
- Furnizor / câștigător
- VIDEOMEDIA SRL (CUI RO16355735)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920 RON
- Valoare atribuită
- 3.920 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:04
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.920 RON
din 3.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro