Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii fatada Scoala nr. 2 Olteni

Număr anunț
DA40999163
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
LUCERI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45816590)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.296,30 RON
Valoare atribuită
900.000 RON
Data publicării
17.08.2026 09:08
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900.000 RON

din 352.296,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.