Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare tehnica pentru faza Pth pentru construire centru de agrement
- Număr anunț
- DA40985950
- Autoritate contractantă
- COMUNA CACICA (CUI 4441174)
- Furnizor / câștigător
- AVENSISCOMPANY (CUI RO15996871)
- Cod CPV
- 79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 260.800 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:18
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260.800 RON
din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro