Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP DACIA DUSTER BR-12-CAJ
- Număr anunț
- DA41002268
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRAILA (CUI 37817241)
- Furnizor / câștigător
- BALDUM SERV SRL (CUI 37373661)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134 RON
- Valoare atribuită
- 134 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:40
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134 RON
din 134 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro