Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare covor/covoare NUMAR DE REFERINTA: 98312000 PRET DE CATALOG: 12,00 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA41001016
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV (CUI 29351522)
Furnizor / câștigător
C.M.R. ECOMAND S.R.L. (CUI RO32846181)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564 RON
Valoare atribuită
564 RON
Data publicării
17.08.2026 11:17
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564 RON

din 564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.