Ofertă acceptată Cumpărare directă

Holter tensiune si Electrocardiograf portabil 12 derivatii cu ecran tactil si imprimanta termic

Număr anunț
DA41000961
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
MED TEHNICA SRL (CUI RO29837639)
Cod CPV
33123210-3 · Sistem de monitorizare cardiaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.669,98 RON
Valoare atribuită
4.669,98 RON
Data publicării
17.08.2026 11:14
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.669,98 RON

din 4.669,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.