Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sigurante fuzibile
- Număr anunț
- DA41000807
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI RO31232396)
- Cod CPV
- 31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276 RON
- Valoare atribuită
- 276 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:06
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
276 RON
din 276 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro