Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTRACT ASISTENTA TEHNICA AMEF
- Număr anunț
- DA41000473
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
- Furnizor / câștigător
- KARIFLOR SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO49760254)
- Cod CPV
- 50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,08 RON
- Valoare atribuită
- 190,08 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:48
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,08 RON
din 190,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro