Ofertă acceptată
Cumpărare directă
alimentare cu energie electrica trifazica la statia de epurare comuna Ohaba,jud.Alba
- Număr anunț
- DA40999337
- Autoritate contractantă
- COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
- Furnizor / câștigător
- ELIO INDUSTRIAL SRL (CUI 1771720)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.651,68 RON
- Valoare atribuită
- 6.651,68 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:25
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.651,68 RON
din 6.651,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro