Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTINERE, INTRETINERE SI REPARATII A SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI MĂLINI
- Număr anunț
- DA40999698
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALINI (CUI 6526587)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:54
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.000 RON
din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro