Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera PT IP Dahua SD2A200HB-GN-AW-PV-4-S2
- Număr anunț
- DA40996018
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
- Furnizor / câștigător
- POLITES ONLINE SRL (CUI RO34846331)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,60 RON
- Valoare atribuită
- 226,60 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:43
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,60 RON
din 226,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro