Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aciclovir Rompharm 250mg pulb.pt.sol.perf. x 5flac ACICLOVIRUM
- Număr anunț
- DA41003122
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:38
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro