Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METOCLOPRAMID BIOFARM sirop X 100 ml METOCLOPRAMIDUM
- Număr anunț
- DA41002988
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22 RON
- Valoare atribuită
- 22 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:27
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22 RON
din 22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro