Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos ermetic scutece cu sac universal Diaper Champ One capacitate 30 scutece Hands Free Silver
- Număr anunț
- DA40997957
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 29099248)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
- Cod CPV
- 33750000-2 · Produse de ingrijire pentru bebelusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350,41 RON
- Valoare atribuită
- 350,41 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 14:22
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350,41 RON
din 350,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro