Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii publicare anunt cotidiene nationale - Compartiment Contencios
- Număr anunț
- DA40999674
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:52
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.170 RON
din 1.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro