Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decathlon Regiunea Sud Pachet articole vestimentare cf pf QUO148495B4

Număr anunț
DA41000045
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRAREA GEOPARCULUI PLATOUL MEHEDINTI (CUI 31019178)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.975,16 RON
Valoare atribuită
2.975,16 RON
Data publicării
17.08.2026 10:19
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.975,16 RON

din 2.975,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.