Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de slefuire si lacuire parchet
- Număr anunț
- DA40997019
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC KOS KAROLY (CUI 4367507)
- Furnizor / câștigător
- ILYES ZUGRAV PLUS SRL (CUI RO8951613)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.650 RON
- Valoare atribuită
- 22.650 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 12:53
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.650 RON
din 22.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro