Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu reparatie instalatie speciala VW Transporter SMURD

Număr anunț
DA41002507
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.833 RON
Valoare atribuită
2.833 RON
Data publicării
17.08.2026 12:56
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.833 RON

din 2.833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.