Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE ULEI HIDRAULIC 428 0H7D02097

Număr anunț
DA41001385
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.315,23 RON
Valoare atribuită
2.315,23 RON
Data publicării
17.08.2026 11:41
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.315,23 RON

din 2.315,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.