Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE TEHNICA COMBINA FRIGORIFICA ML380 CSG si CUTIE TRANSPORT SANGE MT 4-B
- Număr anunț
- DA41000358
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:40
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.250 RON
din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro