Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie, mentenanță, diagnosticare, curățare, reabilitare Cimitir Mos Ion Roata

Număr anunț
DA40978012
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ELECTROMEDIA INSTAL S.R.L. (CUI 41908178)
Cod CPV
50510000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor si a containerelor de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.093 RON
Valoare atribuită
245.093 RON
Data publicării
12.08.2026 09:31
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245.093 RON

din 245.093 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.