Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TOPOGRAFICE UAT
- Număr anunț
- DA41000246
- Autoritate contractantă
- COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
- Furnizor / câștigător
- CARTOSERVTOP SRL (CUI 28284514)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 10:33
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro