Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsecţii, deratizări și dezinfecţii, ADV1543456
- Număr anunț
- DA41000838
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO GEEAPEST S.R.L. (CUI 39989413)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 740 RON
- Valoare atribuită
- 740 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:08
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
740 RON
din 740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro