În desfășurare Anunț de participare

„Furnizarea unui buldoexcavator în cadrul proiectului «ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR PENTRU SERVICIILE DE GOSPODĂRIRE COMUNALĂ A COMUNEI SCHITU DUCA, JUDEȚUL IAȘI»”

Număr anunț
SCN1178796
Autoritate contractantă
COMUNA SCHITU DUCA (CUI 4540321)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373.085,76 RON
Data publicării
17.08.2026 17:17
Termen limită
11.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278286

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (3)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.