Ofertă refuzată Cumpărare directă

MANUSI X-ORFLEX TRICOT+LYCRA+NITRIL M-10

Număr anunț
DA40983868
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.562 RON
Valoare finală
2.562 RON
Data publicării
12.08.2026 15:05
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.