Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare și instalare sistem de detecție, semnalizare și alarmare la incendiu Scoala Nisipitu
- Număr anunț
- DA40989779
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMA (CUI 4327065)
- Furnizor / câștigător
- CHIDRA SRL (CUI RO22620321)
- Cod CPV
- 31625000-3 · Alarme antiefractie si antiincendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.100 RON
- Valoare finală
- 35.100 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 12:51
- Data finalizării
- 17.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.