Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciment 40 kg, plasa sudata 6,electrozi ,plasa umbrire,bride plastic
- Număr anunț
- DA41000832
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASCIOARELE (CONSILIUL LOCAL CASCIOARELE) (CUI 3796802)
- Furnizor / câștigător
- MAGICOM SRL (CUI ro1912870)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.418,22 RON
- Valoare atribuită
- 5.418,22 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:08
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.418,22 RON
din 5.418,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro