Ofertă refuzată Cumpărare directă

Elaborare documentatie DALI Pod Nevrincea Balint

Număr anunț
DA40958890
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
PODDAR TO S.R.L. (CUI 43191540)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare finală
110.000 RON
Data publicării
07.08.2026 12:32
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.