Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator WD 3 utilizare uscat-umed volum 15L vacuum 210mbar clasa L curatare manuala 1000W KARCHER
- Număr anunț
- DA41003679
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA (CUI 3346921)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354,55 RON
- Valoare atribuită
- 354,55 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:15
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 16:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
354,55 RON
din 354,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro