Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice-sistem iluminat

Număr anunț
DA41003964
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.13 (CUI 20769328)
Furnizor / câștigător
S & B TELECOM ENERGY S.R.L. (CUI RO15105722)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.853,56 RON
Valoare atribuită
123.853,56 RON
Data publicării
17.08.2026 14:32
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.853,56 RON

din 123.853,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.