Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reductor de presiune pentru apa potabila PN 16 DN 100, Aerisitor automat retele apa potabila cu FE 1
- Număr anunț
- DA40976985
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
- Cod CPV
- 42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.409,90 RON
- Valoare finală
- 8.409,90 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 07:59
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.