Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE A ECHIPAMENTULUI DE STINGERE A INCEDIILOR TR 6

Număr anunț
DA40979020
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.549,59 RON
Valoare atribuită
9.549,59 RON
Data publicării
12.08.2026 10:31
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.549,59 RON

din 9.549,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.