Ofertă acceptată
Cumpărare directă
12 buc x Usa metalica antifoc EI60' RAL7035
- Număr anunț
- DA41003476
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 STANCEA (CUI 23852990)
- Furnizor / câștigător
- USI365 DEVELOPMENT S.R.L. (CUI RO3205116)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.957,06 RON
- Valoare atribuită
- 18.957,06 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:04
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.957,06 RON
din 18.957,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro