Ofertă acceptată
Cumpărare directă
meniu masa copii
- Număr anunț
- DA40997949
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- NISA GROUP SRL (CUI RO23251141)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.585,83 RON
- Valoare atribuită
- 28.585,83 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 14:21
- Termen limită
- 20.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 18:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.585,83 RON
din 28.585,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro