Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica si suport pentru aplicatia de management documente PIRS e-PRIM, stare civila
- Număr anunț
- DA40997553
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.600 RON
- Valoare atribuită
- 30.600 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 13:40
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 16:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.600 RON
din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro