Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACID BORIC/ACID SALICILIC/ANESTEZINA/APA DISTILATA/BORAX/CARBONAT DE CA/GLICERINA

Număr anunț
DA40975631
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI RO14477809)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,20 RON
Valoare atribuită
770,20 RON
Data publicării
11.08.2026 14:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,20 RON

din 770,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.