Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de publicare anunturi concesionare CF 90337 si conceisonare CF 90948

Număr anunț
DA40976266
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
UNIREA PRES SRL (CUI RO1756666)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920 RON
Valoare atribuită
920 RON
Data publicării
11.08.2026 15:29
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920 RON

din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.