Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Steag UE pentru exterior, fete duble, 100/150cm,Steag ROMANIA pt. exterior 100/150cm, fete duble
- Număr anunț
- DA40969685
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI RO20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378 RON
- Valoare atribuită
- 378 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 09:18
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378 RON
din 378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro