Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET APARAT AER CONDITIONAT+MATERIALE AUXILIARE

Număr anunț
DA40975058
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "GEORGE GEORGESCU" TULCEA (CUI 6442532)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.192,40 RON
Valoare atribuită
5.192,40 RON
Data publicării
11.08.2026 14:07
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.192,40 RON

din 5.192,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.