Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare curte interioară

Număr anunț
DA40975972
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR BACAU (CUI 12256879)
Furnizor / câștigător
MNF INVEST CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47253026)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.422,84 RON
Valoare atribuită
45.422,84 RON
Data publicării
11.08.2026 15:07
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.422,84 RON

din 45.422,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.