Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INCHIRIERE NACELA CU DESERVENT - COMUNA GRADINARI
- Număr anunț
- DA40975272
- Autoritate contractantă
- Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
- Furnizor / câștigător
- IMSAT CARAS S.R.L. (CUI RO13251977)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:20
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro