Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ULEI+FILTRE , INL ANVELOPE+ECHILIBRAT , INL FLANSA AMORTIZOR DR , INL PARGHIE FRA

Număr anunț
DA40976784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FACAENI (CUI 23913494)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.629,37 RON
Valoare atribuită
5.629,37 RON
Data publicării
11.08.2026 17:38
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 17:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.629,37 RON

din 5.629,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.